piątek, 19 kwietnia 2013

27.



Obudziły mnie promienie słońca. Spojrzałam na zegarek była 7.30, Niallek już nie spał.
N. Jak się spało kotku..?
M. Może być..
N. No to dobrze.
M. No to co dziś robimy..?
N. Misiu dzisiaj mamy zakończenie roku..!
M. O k****a zapomniałam..!
N. Ale to dopiero o 10.30.
M. No to dobrze, to zdążę jakąś sukienkę znaleźć..!
N. No dobra ja pójdę zrobić jakieś śniadanko..!
M. Spoczko..-pocałowałam ukochanego
Strasznie nie chciało mi się wstawać no, ale to koniec szkoły to trzeba to uczcić..! No ale cóż wstałam poszłam do łazienki umyłam się zrobiłam make-up i zeszłam do chłopaków <nie ubierałam się jeszcze bo bym pewnie coś zabrudziła>. Weszłam do kuchni a tam siedzieli chłopaki..
M. Hejka chłopcy..!
1D. Hej.
M. Jak się spało..?
1D. Dobrze.
M. No to dobrze..!- uśmiechnęłam się
Niall przygotował naleśniczki <były pyszne>, zjedliśmy śniadanko była wtedy 9.00. Poszłam się dalej szykować. Postanowiłam założyć to:
 
Zeszłam na dół tan czekał na mnie Niallek <pięknie ubrany>. Wziął mnie za rękę i wyszliśmy bo była 10.00. Po 10 min. byliśmy w szkole, zakończenie było na dworze. Usiedliśmy gdzieś z tyłu i czekaliśmy na rozpoczęcie.. Rozpoczęła się 10 min. wcześniej. O 11.30 wracaliśmy do domu.
<podczas drogi do domu>
N. Jakoś szybko poszło..
M. No.
N. Może byśmy gdzieś pojechali..?
M. Ok. Ale gdzie..?
N. Może do Hiszpanii..?
M. ..?
N. No na wakacje do Hiszpanii..!
M. Ale ja nie mam kasy..!
N. No ale to ja wszystko załatwię..
M. Nie chcę żebyś za mnie płacił..!
N. Oj weź to tylko wyjazd..!
M. No dobra..!
Wróciliśmy do domu, poszłam się przebrać w jakieś luźniejsze ciuchy i usiedliśmy na kompa poszukać jakiś domków do wynajęcia w Hiszpanii. Szukaliśmy chyba ze 4 godziny, ale po tych 4 godzinach znaleźliśmy. Był taki piękny Niall zadzwonił tam i zarezerwował go dla nas. Mieliśmy lecieć za tydzień. Nawet nie można opisać jak się cieszyłam.
M. Kocham cię Niall..!-pocałowałam Niallerka
N. Ja ciebie też.
Była 21.30 więc poszłam do łazienki się umyć a potem oglądaliśmy z chłopakami jakiś film <jutro powiemy im że lecimy>..

Chciałabym przeprosić że tyle nie było już nie dodawałam rozdziałów..!
Mam nadzieję że nadal mnie czytacie..!

1 komentarz:

  1. No nareszcie. A rozdział świetny. Mam nadzieję, że będziesz teraz częściej wstawiać rozdziały.~ Sz. M.

    OdpowiedzUsuń