piątek, 29 marca 2013

26 (ciąg dalszy)



**(…) i zobaczyła mnie płaczącą na środku(chodziło o salę)**
Jula podbiegła do mnie :
J. Maju co się stało…?
M. On..on…
J. Co a poza tym kto..?
M. No ten facet…
J. No ale co ten facet..?
M. On..on…
J. Majka powiedz..!
M. On chciał mnie zgwałcić..!
J. Co..?
M. Głucha jesteś..?
J. Naprawdę…?
M. Nie wiesz tak sobie żarty robię..!
Jula już nic nie powiedziała tylko mnie przytuliła. Po paru minutach ochroniarz podszedł do nas z tym facetem.
O. To on..?
M. Niech pan go zabierze..!
F. To raczej ją pan zabierze ona ma jakieś urojenia..!
O. Dobra, dobra.
Ochroniarz zadzwonił po policję. Po 10min. policja była na miejscu. Policjant się przedstawił i :
(P=Policjant, a reszta tak ja było F=Facet)
P. Co się stało..?
M. Ten facet chciał mnie zgwałcić…!
P. Kiedy..?
M. Przed chwilą..!
P. Wiesz że to poważne oskarżenie..?
M. Tak wiem, ale to prawda..!
Policjant zabrał tamtego faceta i poprosił mnie i Julę żebyśmy przyjechały na komisariat złożyć zeznania. Wcześniej napisałam smsa do Niall a on dobiero teraz zadzwonił.
**Rozmowa telefoniczna**
N. No hej Misiaku, gdzie jesteś..?
M. Jadę na komisariat..-mówiłam płacząc
N. Co..? Dlaczego płaczesz..?
M. Jadę na komisariat..nie mogę teraz rozmawiać..!
N. Gdzie będziesz…?
M. (podałam mu adres komisariat).
N. Zaraz tam będę..!
**Koniec**
Po 10min. byłyśmy na policji. Niall jeszcze nie przyjechał.
M. Dzień dobry, przyjechałyśmy złożyć zeznania..!
P. W sprawie..?
M. Usiłowania gwałtu..!
P. Proszę tędy.
Poszłysmy do pokoju w którym siedzieli policjanci. Jeden poprosił mnie do innego pokoju i tam złożyłam swoje zeznania. Okazało się że ten facet już wcześniej siedział za taką rzecz. Kiedy wyszłam poproszono Julę a ja zobaczyłam mojego ukochanego wchodzącego do pokoju w którym byłam. Pobiegłam do niego i przytuliłam całując :
N. Kochanie co się stało.?
M. Możemy nie teraz..?
N.  No dobrze..!
M. Kiedy wróciłeś..?
N. Nie zajmujmy się mną..!
M. Jak chcesz..!
N. Zabije tego ******,****,*** który ci to zrobił..!
M. Dobra.
Ucałowałam swojego Misiaka i Jula już wyszła.
J. Cześć Niall.!
N. Hej.
J. Już chyba możemy iść..!
M. Nie wiem zapytam się.!
Zapytałam się tego policjanta czy już możemy iść on powiedział że tak ale jeszcze się do mnie odezwie. Wyszliśmy z komisariatu i pojechaliśmy do domu Nialla (wszyscy). Weszliśmy :
H. Maja co się stało..?
N. Nie męcz jej..!
J. Hej Harry..!
H. Cześc kotku..!
M. Ja może pójdę się połozyć..!
J. Poczekaj..!
Ja i Jula poszłyśmy d pokoju Nialla i usiadłyśmy na łóżku.
J. Co się  tak właściwie tam stało..?
M. Nie chce o tym mówić.>!
J. No dobrze. A jak się czujesz już trochę lepiej..?
M. Nie.!
J. Nie martw się już nic takiego się nie stanie..!
M. Skąd ty to masz wiedzieć..?
J. Nie martw się..!
M. Spróbuję..!
J. Fajnie..!
Przytuliła mnie do siebie. W tym czasie wszedł Niall:
N. Mogę wejść..?
M. Tak.
J. No to wy sobie pogadajcie a ja pójdę do Harolda..!
M. Dzięki.
Niall przytulił mnie do siebie:
N. Malutka jak się czujesz..?
M. Nie za dobrze.!
N. A powiesz mi co się tak właściwie stało..?
M. No dobra.
Zaczęłam opowiadać Niallowi to wszystko co się stało. Po 25min. skończyłam z płaczem.
M. Przepraszam.
N. Za co .?
M. Oj za to że płaczę..!
N. Weź… zabiję tego faceta, zabiję..!
M. Już przecież siedzi..!
N. No to jak wyjdzie..!
M. Nie żartuj sobie..!
N. Nie żartuje..!
Niall przytulił mnie do siebie i pocałował w czoło. Ja byłam zmęczona dzisiejszym dniem więc położyłam się na łóżku i nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Wiem jedynie że Niall przykrył mnie kocykiem.

Mam nadzieję że wam się podobała druga część..!






czwartek, 28 marca 2013

26.



Obudziłam się o 9.46.Niall już nie spał:
M. Hej Misiaku..!-pocałowałam go
N. Hejka..!
M. Jak się spało..?
N. Dobrze a tobie..?
M. Też..!
N. No to co dziś robimy..?
M. A co ty chcesz..?
N. Hyyyy… nie wiem
M. Może..
Nie zdążyłam dokończyć, ponieważ Niallerkowi zadzwonił telefon.. Gdy Niall skończył rozmawiać:
M. Kto dzwonił..?
N. Misak muszę iść bo menadżer dzwonił ..!
Niall w pośpiechu zaczął się ubierać pocałował mnie tylko na pożegnanie i poszedł. Ja wzięłam laptopa i weszłam na TT był tam taki post:
    „Dziś nasi chłopcy(chodziło o 1D) mają spotkanie z menadżerem..”
Jedyne co mnie zdziwiło to oni wiedzieli o tym szybciej niż ja. No ale coż.. wstałam z łóżka i poszłam do łazienki : umyłam ząbki, włosy rozczesałam i zostawiłam rozpuszczone tylko lekko pofalowałam je lokówką, zrobiłam lekki makijaż i postanowiłam założyć to:
 
(Było strasznie gorąco)
Nie miałam co robić więc powili zeszłam do kuchni, zrobiłam sobie kanapki i zaczęłam jeść. Gdy zjadłam była 10.14. Nudziło mi się więc zadzwoniłam do Julii:
**Rozmowa**
J. Halo.
M. No hej.!
J. Hej, co tam..?
M. Nic tu a tam.?
J. Też, nudzę się bo Harold pojechał na jakieś spotkanie..!
M. Niall też i mi też się nudzi..!
J. Może pójdziemy na miasto..?
M. Spoko..! Będę za 30min.
J. Fajnie, no to do zobaczenia..!
M. No dobra paa..!
J. Paa
**Koniec rozmowy**
Poszłam jeszcze tylko do pokoju po telefon i wyszłam z domu mojego ukochanego. Po 20min. byłam już przy domu Julii, ona już wychodziła .
J. Cześć..!-przytuliła mnie do dawno się nie widziałyśmy
M. Cześć.! Idziemy..?
J. Spoko..
No i poszłyśmy do centrum handlowego. Chodziłyśmy po wszystkich sklepach kupiłyśmy naprawdę dużo rzeczy. Po 5 godzinach chodzenia po sklepach wróciłyśmy do domu Julii. Była 15.25. Weszłyśmy do domu.
M. No to co teraz robimy..?
J. No właśnie nie wiem.
M. Może pójdziemy do kina..?
J. No, ale na jaki film..?
M. Pójdziemy to zobaczymy..!
J. Ok.
Wyszłyśmy z domu i wsiadłyśmy w autobus. Po 10min. byłyśmy na miejscu. Weszłyśmy do środka i zaczęłyśmy się rozglądać za jakimś fajnym filmem. Postanowiłyśmy pójść na „…..” (nie wiem jaki może być film więc na jakiś..). Kupiłyśmy bilety, popcorn, cole i weszłyśmy na salę. Usiadłyśmy na swoich miejscach i zaczął się film. Siedział obok mnie jakiś chłopak, w trakcie filmu złapał mnie za rękę :
M. Co ty robisz..?-zabrałam rękę
C. Przepraszam jesteś taka ładna że nie mogłem się powstrzymać..!
M. Uspokój się..!
C. Oj weź wiem że tego chce..!
M. P*********o cię gościu..?
C. Lubię takie nie dostępne..!
M. Czy ty siebie słyszysz..?
C. No chodź..!
M. Jula chodź..!
J. Ale film się jeszcze nie skończył..!
M. Chodź..!
J. No dobra już..!
Wyszłyśmy z sali kinowej :
J. Co się stało że chciałaś wyjść..?
M. Jakiś facet który siedział koło mnie złapał mnie za rękę i chciał się ze mną przespać..!
J. Serio..?
M. Nie wiesz tak sobie tylko żarty robię..!
J. No sorki ale to trochę dziwne..!
M. No wiem..! Ej film się skończył on zaraz wyjdzie chodźmy..!
J. Ja pójdę tylko do łazienki zaczekaj..!
M. No dobra ale szybko..!
Jula poszła do toalety a ja usiałam na fotelu który stał koło Sali. Wyjęłam telefon i napisałam smsa do Nialla:
 „Kiedy skończycie..?”
W tym czasie poczułam czyjś dotyk na moim ramieniu. Myślałam że to Jula ale to  był ten facet..!!
C. Cześć..!
M. Zostaw mnie..!
C. Chodź..!
Zaczął mnie ciągnąć tam gdzie nikogo nie było. Strasznie się bałam.
M. Czego ty chcesz PEDOFILU..!
C. Ciebie..!
M. Zostaw mnie..!
Ale on zaczął mnie całować i chciał mi zdjąć spodnie ale ja go walnęłam z całej siły w „krocze” i w pysk.. Zaczęłam uciekać a on mnie gonić.. Na szczęście stał przy wyjściu ochronirz podbiegłam do niego i powiedziałam:
M. Niech pan go łapie to jest pedofil on chciał mnie zgwałcić..!
O. Kto.?
M. No ten facet..! –pokazałam na pedofila
Ochroniarz zaczął go gonić i złapał. Jula dopiero teraz wyszła z łazienki i zobaczyła mnie płacząco na środu..!...

CIĄG DALSZY NASTĄPI
Młałhhahhahahahaahha