Obudziłam się przytulona do Nialla. On spał a mi było przy
nim tak dobrze, ale przecież nie jesteśmy razem. Więc odsunęłam się on
blondyna. On wtedy się obudził:
N. Cześć.
M. Hej.
N. Jak się spało..?
M. Dobrze.
N. To dobrze.
M. Ja pójdę się ubrać.
Poszłam do łazienki u Wiktorii, ubrałam się w to wczoraj,
włosy związałam w warkoczyka. Wyszłam z łazienki, Niall był już ubrany.
Wyszliśmy z pokoju i zeszliśmy na dół gdzie siedziała Wiki z Julą.
M. Hej.
W. i J. Cześć.
Zjedliśmy śniadanie, Jula poszła jeszcze do miasta. A ja
wyszłam razem z Niallem z domu Wiki.
N. Może pójdziesz do mnie..?
M. Mogę pójść.
N. Fajnie.
Po 20 min. byliśmy przed willą Nialla. Weszliśmy do niej i
poszliśmy do salonu, gdzie siedziała reszta 1D. Ja usiadłam obok Harrego a
Niall koło Lou. Chłopak włączyli jakiś film. Zaczeliśmy go oglądać. Po 3
godzinach filmu postanowiłam wrócić do domu. Niall oczywiście chciał mnie
odprowadzić. Wyszliśmy z domu Nialla i ruszyliśmy w stronę mojego. Po 10 min.
byliśmy przy moim domu. Niall odprowadził mnie do samych drzwi.
M. No to pa Niall..
N. Ja cię kocham.
Na te słowa zamknęłam drzwi przed nosem Niallowi. Była
20.00. Poszłam do salonu i się położyłam bo strasznie źle się poczułam. Leżąc
cały czas myślałam o Niallu. Zasnęłam. Obudziłam się po godzinie bo zrobiło mi
się nie dobrze. Poszłam do łazienki i zwymiotowałam. Cały czas miałam nudności.
Umyłam się , przebrałam w piżamkę i poszłam do sypialni położyć się. Nie
wiedziałam co się ze mną dzieję.
Krótki ale mam nadzieję że wam się podobał.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz