sobota, 18 maja 2013

Koniec...

To już koniec tej historii. Mam nadzieję że wam się podobało. Dziękuję wszystkim którzy to czytali..! POZDRAWIA..!

3 komentarze:

  1. Świetne opowiadanie. Mam nadzieję, że jeszcze coś napiszesz.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pisz coś czekam i podaj tu link .:P

    OdpowiedzUsuń
  3. Pisz coś i podaj tutaj link prosze .:D

    OdpowiedzUsuń