sobota, 18 maja 2013

38.



Obudziłam się o 9.00. W nocy cały czas wymiotowałam. Postanowiłam dzisiaj pójść do lekarza. Wstałam i poszłam do łazienki się ogarnąć. Umyłam ząbki, zrobiłam lekki makijaż, włosy związałam w koczka i ubrałam się w to:
 
Zeszłam do kuchni. Strasznie chciało mi się jeść. Zjadałam 5 kanapek (dużo). Wzięłam wszystko i zamówiłam taksówkę. Po 5 min. taksówka stała pod moim domem. Wsiałam i pojechałam do lekarza. Po 20 min. byłam na miejscu. Weszłam do przychodni zarejestrowałam się i usiadłam na krześle czekając na moją kolei. Po 10 min. wyczytano moje imię i weszłam do gabinetu. Opisałam lekarzowi co mi dolega, on powiedział że prawdopodobnie jestem ciąży. *.* Mnie zamurowało . Ale żaby się upewnić poszłam do ginekologa. On mnie zbadał, zrobił USG i………
….okazało się że jestem w  3 tygodniu ciąży. Wyszłam z gabinetu i nie wiedziałam co mam zrobić. Wiem że to Nialla dziecko, ale nie wiem czy mu to powiedzieć. Postanowiłam to zrobić. Wsiadłam w autobus i pojechałam pod dom Nialla. Stanęłam przed drzwiami i zadzwoniłam dzwonkiem. Otworzył mi Harry:
H. Hej Maja.
M. Hej. Jest Niall.?
H. Tak w swoim pokoju.
M. Ok. To pójdę do niego.
H. To wchodź.
Weszłam do domu i pokierowałam się w stronę pokoju Nialla. Zapukałam.
M. To ja Maja mogę wejść..?
N. Tak wchodź.
Weszłam do pokoju Irlandczyka.
N. Fajnie że przyszłaś.
M. Niall..
N. Tak…/?
M. Ja..ja..jja
N. Coś się stało..?
M. Ja jestem w ciąży..
Niall zaniemówił ale po chwili.
N. A z kim..?
M. Z tobą..!
N. Naprawdę..?
M. Nie wiesz tak sobie żartuję.
Nie wiedział co powiedzie, ale ja usiadłam koło niego i się przytuliłam.
N. Wiesz ja się cieszę z tego, ale nie wiem jak ty..
M. Ja też.
N. To znaczy że wrócisz do mnie..?
M. Tak.
N. Kocham cię.
M. Ja ciebie też. Tylko już mnie nie zdradzaj ok..?
N. Nigdy.
Niall jeszcze bliżej siebie mnie przysuną i pocałował w czoło..
Po 8 miesiącach urodziłam śliczną dziewczynkę. Byliśmy zaręczeni z Niallem

KONIEC






2 komentarze: