Poczułam kogoś dotyk na moim ramieniu. Był to Niall:
N. Słonko już jesteśmy..!
M. Już wstaję.
Podniosłam się z siedzenia i wzięłam Nialla za rękę. Kiedy
wysiadłam z samolotu to było tylko :
„WOW JAK TU PIĘKNIE
*.*”
Nie mogłam się napatrzeć *.*. No ale poszliśmy odebrać nasze
bagaże i zamówiliśmy taksówkę która miała nas zawieść na miejsce. Po 10 min.
taksówka była na lotnisku Niall podał adres domku <mój ukochany świetnie
mówi po hiszpańsku>. Po 30 min. jazdy byliśmy na miejscu. Wysiedliśmy z
taksówki i było tam dużo domów więc
zapytałam się Niallerka który to dokładnie, a on wskazał na ten:
M. Przecież to miał być domek..a nie willa.
N. Niespodzianka. Ale nie podoba ci się..?
M. No jasne że mi się podoba. Jejku kochanie..-dałam mu
soczystego buziaka
N. No to się cieszę że ci się podoba.
M. Ale przecież my tu mamy być 2 tygodnie.
N. A może zostaniemy tu na dłużej..?!
M. No dobra na razie nie ważne. Chodźmy zobaczyć jaki jest w
środku.
N. Dobra.
Podbiegłam do drzwi a Nialluś podszedł <po miał te nasze
torby>. Otworzył drzwi i pierwszy widok był taki:
M. WOW. Jak tu pięknie..!
N. No nawet ja nie wiedziałem że aż tak ładnie tu będzie.
M. To najwspanialsze co kiedykolwiek widziałam. Ale gdy był
mniejszy też bym się cieszyła bo bym
była z tobą misiu..!
N. Ooo. Kocham cię..
Zaczeliśmy się całować, ale po chwili skończyliśmy bo
najpierw musimy zobaczyć cały dom i wgl. Miał on 2 piętra. Postanowiłam
zobaczyć co jest na górze. Była tam łazienka, sypialnia i salon <z TV i
wgl>. Ale była jeszcze jedna sypialnia.
N. No to którą wybierasz..?
M. Ale to śpimy oddzielnie..?
N. No nie ale która ci się bardziej podoba..?
M. Ta druga.
N. Mi też.
Niall wziął wszystkie nasze rzeczy i zaniósł do sypialni.
Wyglądała ona tak:
Ja wzięłam nasze kosmetyki i zaniosłam do łazienki .
Łazienka była MEGA..!! Wyszłam z łazienki i zeszłam na dół gdzie był Niallek.
N. No to co chcesz dziś robić misiu..?
M. Nie wiem a ty..?
N. Może..
Niall zaczął mnie całować wziął mnie na ręce i zaniósł do
sypialni położył się a ja na nim. Można się domyślić co było dalej.. Po 2h kiedy skończyliśmy spojrzałam na
zegarek i była 19.30.
M. Może byśmy poszli trochę na dwór..?
N. Dobra tylko się ubiorę..
M. Spoko ja też.
N. Może ty się ubierz w strój kąpielowy a ja coś przygotuję
ok..?
M. No dobra. Kocham cię.
N. Ja ciebie też..
Ja poszłam do łazienki i ubrałam się w taki strój:
Wyszłam z łazienki zeszłam na dół i wyszłam na taras. Tam
stał Niallek podszedł do mnie i zaczął mnie całować. Potem weszliśmy do basenu
przez większość czasu się wydurnialiśmy i piliśmy szampana. Po tym cudownym
wieczorze poszliśmy do sypialni i zasneliśmy.
Mam nadzieję ze wam się podobał ten rozdział. Dużo zdjęć ale
mam nadzieję ze wam się jeszcze przyjemniej czytało. Ten rozdział jest dla
Natalki B.
Cudowny!!!Ja poproszę też dedykację!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńCudowny ładne widoki i wgl . Dziękuje za dedyk i czekam na next .
OdpowiedzUsuń