…Dziś rano o godzinie 11.30 (wiem że rano),obudziłam się w
objęciach pieknego blondynka (cudowne uczucie,ten blondynek to Niall dla
jasności).Pogoda nie była dziś za piękna alw wczoraj wziełam ciuchy z domu
akórat na taką pogodę (ale ja to jestem).
N.Dzień dobry kochanie!
M.Hejka misiaku!
N.Cudownie mnie nazywasz (banan na twarzy)
M.Weś..może mam cię jeszcze nazywać kociaku(weście to było
żenujące)
N.Wow..ale ty masz głowę
M.No wiem.
N.Dobra ta tozmowa jest dziwniejsza niż…wszystko
M.Też tak uważam
Po tej inspirującej rozmowie chciałam wstać ale jak zwykle
inteligencja Nialla mnie zadziwiła..Rzucił się na mnie od tyłu i znowu zaczął
całować(myślę sobie a co tam ja go przecież kocham),Niall chyba chciał czegoś
więcej (no i właściwie mogłabym się na to zgodzić ale..)..Gdy położyłam się na
Niallerku ……wszedł akórat Harry!
H.No hej!Mam nadzieję że w czymś przeszkodziłem!
N.Tak przeszkodziłeś!
H.Och!To dobrzee..Maju może chcesz się do mnie poprzytulać??
N.Chyba cię powaliło,naćpałeś się???
M.Dla twojwj wiadomości(Harry) nie nie chce! (dziwna mina)
N.Wyp*******j z tąd!
H.No dobra dobra pamiętaj o mojej propozycji!(poruszył
brwiami)
M.Wiesz..wolę zapomnieć!
H.Ostra lubię takie!
N.Dobra idź!
Po tej cudownie mądrej rozmowie(jeśli możena to nazwać
rozmową),wstałam i poszłam do łazienki.
N.Gdzie idziesz misiaku??
M.Trochę się ogarnąć!
N.No dobra ale..
M.Ale co??
N.Jak przyjdziesz (z łazienki) to..
M.To co..?(wiedziałm o co chodzi ale..dziwnie było mi o tym
gadać)
N.Oj..dasz mi buziaka
Zdziwiła mnie ta odpowiedź ale no coż może naprawdę mu o to
chodziło.Poszłam umyć ząbeczki uczesać się i ubrać zabrałam to:
Takie normalne ubrania! J Wyszłam z łazienki i Niall:
N.No coś mi obiecałaś!
M.No to chodź!
N.Nie to ty podejdź!
Podeszłam do łóżka(wiedziąłm że coś chce zrobić ale
podeszłam),nie zdążyłam się nachylic i już leżałam na łóżku(Niall mnie
pociągnął).
N.Kocham cię!
M.Ja ciebię też!
N.Idziemy na dwór?
M.Nie ma za pięknej pogody!
N.No tak ale może gdzieś się przejdziemy..??
M.No dobra!
N.Tylko pójdę się przebrać kachanie!
M.No dobra miśku
(jakby coś:to tak specjalnie trochę sztywno)
Gdy Niall wyszedł z łazienki ja zakładałm buty.Wyszliśmy na
dwór i pokierowaliśmy się w stronę parku!Mimo że pogoda nie była piękna park i
tak wyglądał cudownie!Szliśmy po parku za rączki wszystko było tak pięknie aż….
…nadszedł Andy(ten teki który się na mnie gapił)
N.Co ty tutaj robisz..?
A.Przyszedłem zobaczyć Maję!
M.Wtf>?? Co ty masz do mnie odp*****l się odemnie i
Nialla!
A.Oj weś w czym on jest lepszy odemnie??
M.We wszystki..A tak wgl to kim ty jesteś?
A.Twoim wielicielem!
M.WTF>??
I właśnie w tym momencie And(debil) dostał w ruj od mojego
Nialleczka! J J
Nic mu nie było więc poszliśmy dale!(było to świetne)
Widać było że Niallowi to się nie podobało (właściwie mi
też)!!Ten Andy to jakiś niedorozwój!
N.Ale z niego debil!
M.No,…tak w ogóle to czego on odemnie chce>?
N.No wiesz taka piękna dziewczyna ..karzdy chciałbym cię
mieć!Ale jesteś tylko moja (zaczeliśmy się całować)
M.A ty jesteś tylko mój!
Wracając do domu nie spotkaliśmy już Andiego(na
szczęście).Wracając zadzwonił mi telefon:
Up all night….
Rozmowa przez telefon:
(M=Majka,R=Rodzice)
M.Halo.
R.Cześć curciu!
M.Hej!Ale już za wami tęsknie!
R.My za tobą też!Jak tam ci się mieszka w Londynie??
M.Dobrze!
R.Poznałaś już nowych znajomych??
M.Takk!Są super!
R.Może cię odwiedzimy??Chciałabyś??
M.No jasne że chcę!
R.No to może w czwartek??
M.Łał wy już sobie to zaplanowaliście!Chcę i w czwartek
byście mogli przylecieć!
R.No tak właściwie to sobie zaplanowaliśmy!To zobaczymy się
w czwartek!
M.Przepraszam ale muszę kończyć!(Niall mnie zaczął całować i
nie wiedziałam co mam zrbić)
R.Dobrze! PAAA!
M.Paaaaa ^-^
Zaczęłam całować Nialla!
N.Kto dzwonił??
M.Moi rodzice przyjadą w czwartek (banan na twarzzy)
N.Fajnie..będę mógł ich poznać!
M.No..no..właściwie to tak!
N.To jeszcze dziś śpisz ze ną u mnie!
M.Wow..Jaki rozkaz!
N.Nie to nie rozkaz ale chcę żebyś została!
M.No dobra ale..
N.Ale co??
M.Musisz dać mi buziaka!
N.No dobra!
Znowu się całowaliśmy..Wróciliśmy do domu(Nialla),akurat
chłopaki siedzieli na kanapie i….
…….koło Harrego siedziała Jula(czy wy to rozumiecie JULA tam
siedziała).
(M=Maja,N=Niall,J=Jula,H=Harry,R=Reszta 1D)
M.Heee..jjjj Jula!
J.Hej!
M.Mogę cię prosić Jula?
J.Już idę..
Nasza rozmowa:
M.Co ty tu robisz i to jeszcze z Harrym??
J.Zrobiłam tak jak mówiłaś zagadałm do niego.no i …tak jakoś
wyszło!
M.Przespałąś się z nim.???
J.NIE..NIE..no co ty przecież ja go znam 2 dni!
M.No to dobrze bo to by było dziwne!
J.Fajnie że ..że możemy mieć takich chłopakoów i
jednocześnie często być razem(ja i Jula)
M.Noo..Dobra chodź bo zaraz będą nas wołać!
J.OKK
M.Już sobię pogadałyśmy
R.Spk.
Poszłam z moim misiakiem do pokoju była jakaś 22.30.Poszłam do łazienki umyć się i moje
kiełki ubrałam się w tą samą piżamkę co wczoraj i wyszłam!
N.No teraz moja kolej!
M.Okej…będę tęskniła.
N.Ja też!
M.Paaa
N.Paa
5min. Później:
N.Już jestem
M.Wow..szybko!
N.Wiesz nie chiałem żebyś tęskniła!
M.Jaki ty jesteś troskliwy(śmiech)
Niall rzucił się na łóżko przyciągnął mnie do siebę i
pocałował w czoło!Cieszyłam się że za dwa dni przylecął moi rodzice ale bałam
się im przedstawić Nialla wkońcu znamy się dopiero jakiś tydzień nie no może
trochę więcej!Niall znowu zaczą mnie całować i już mieliśmy(wiecie
co)ale………….do pokoju wszedł Liam!
N.Czego chcesz idź!
L.Sory sory nie przeszkadzam.
N.No to nie przeszkadzaj!
Liam wyszedł przestraszony ale my nie dokończylisimy. L
Przytuliłam się do Horanka i poszliśmy spać!
Mam nadzieję że podobał wam się ten rozdział!
Jest on dla Weroniki! <3 <3 <3
Cudowny :))
OdpowiedzUsuńDziękuje moja kochana BFF!!!♥♥♥♥♥
OdpowiedzUsuńNie ma za co...Dzięki!
OdpowiedzUsuń