niedziela, 3 marca 2013

2

 

Wstałam dzisiaj o 11.00 (późno dlatego że odwołali nam wszystkie lekcje).Wstałam poszłam do kuchni zrobić sobię śniadanie(zjadłam 2 kanapki i serek),poszłam do łazienki się ogarnąć (umyć i ubrać).Pozstnowiłam rozpuścić włosy i założyć to: 
Było bardzo ciepło..Wyszłam na spacer gdy tylko wysłam z domu zobaczyłam…..Nialla czekającego pod bramką.Podzeszłam do niego a on od razu:

(N=Niall,M=Maja)

N.Hejka!

M.Cześć!

N.Może,może….pójdziemy na spacer?

M.No jasne właśnie miałam się przejść! (odpowiedziłąm z bananem na twarzy)

N.”Pozwolisz że oprowadzę Cię po Londyni?”-Powiedział blonynek ze swoim akcentem(żartobliwe słowa są w ‘’ ‘’)

M.Dzięki !

N. Ale za co??

M.No za pomoc..

N.Nie ma za co.Dasz mi swój numer telefonu?

M.No jasne. 5******7*,A ty dasz mi swój?

N.Tak. 8**9**7**,będę do ciebię dzwonił cały cas!!

M.Dobra ale po co??

N.Żebyś się ze mną umuwiła!

M.To nie możesz po prostu zapytać??

N.No to pytam:Masz ochotę na kolację jutro??

M.Tak..(głupio się uśmiechnęłam)

N.To przyjdę po ciebię o 19.30. ok.??

M.Dobra.

Niall odprowadził mnie do domu.A ja mam problem w co mam się jutro ubrać?!Nie pokazywałam  przy blondynku tego że mi się bardzo podoba.Ale tak jest..

Siedząc przed telewizorem usłyszłam dźwięk mojego telefonu.Podbiegła do niego i odebrałam:

(M=Maja,N=Niall)

M.Halo

N.No cześć słodziaczku!

M.Nie mów do mnie słodziaczku!

N.No dobra..Co tam u ciebię?

M.Dzwonisz tylko po to??

N.Tak..

M.No to ja oglądam tv.A ty??

N.Ja czekam przed twoimi drzwiami!!

M.Coo??

N.No stoję przed twoimi drzwiami!Wpóścisz mnie bo marznę??

M.Marzniesz ??Jest 28’C

N.Yyy..No ale ja marznę!

M.No wejdź

N.Dzięki!

Zdziwiło mnie to że Niallek aż tak się będzie starał.Wszedło do mnie do domu i  usiedliśmy przed telewizorem(na mojej mieciutkiej sofie J).Niall obioł mnie poczółam się fajnie,w objeciach mojego „idola”.Po jakiejś godzinie oglądania i gadania odprowadziłam Nialla do drziw i…pocałował mnie w policzek na porzegnanie.Cały wieczór o tym myślałam.Poszłam zjeść kolację(zjadłam 1 tosta),umyłam się i poszłam spać!



Komentujcie jak chcecie!Mam nadzieję że wam się podobało!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz