Dziś wstaliśmy o 6.30 ponieważ mieliśmy do szkoły na 8.00.
N.Cześć kochanie..!
M.Hej…
N.Ale mi się nie chce iść do szkoły..!
M.Mi też no ale trzeba….
Pocałowałam Nialla i poszłam do łazienki się szykować.Umyłam
ząbki,uczesałam włosy w warkocza na bok,zrobiłam lekki makijaż i postanowiłam
założyć to:
(nie było tak zimno ale gorąco też nie)
Wyszłam z łazienki i wszedł do niej Niallek.Ja poszłam
zrobić nam śniadanko (zrobiłam sobię 2 tosty a Niallowi 6 tostów).Gdy już
zjadłam Niall wyszedł z łazienki i zaczął jeść była 7.30.Nie śpieszyliśmy się
zbytnio ponieważ mieliśmy jechać samochodem Nialla (zajmie nam to jakieś
5min.).Kiedy Niall skończył jeść była7.45.Wyszliśmy z domu i pojechaliśmy do
szkoły.W szkole zobaczyłam Julę pocałowałam Nialla i podeszłam do Juli.
M.No hej..
J.Cześć..
M.Co tam ..?
J.Wiesz nic ciekawego…Harry ze mną zerwał …a pozatym to
nic.>!
M.Coo..? Harry z tobą zerwał..?
J.Tak..(myślałam że się zaraz rozpłaczę (Jula))
M.To jego strata..
Przytuliłam się do niej..
J.Dobra może chodźmy już na lekcje/..?
M.No dobra ale…
J….Wiem tam będzie Harry ale to nic..
M.No jak chcesz./!
Poszłyśmy na pierwszą lekcję(do sali 306),weszłyśmy do klasy
i usiadłyśmy na końcu w (ostatniej ławce.) Gdy tylko rozpoczęła się lekcja
przyszła do Juli jakaś kateczka od……Harrego.Pisało tam tak:
„Jula przepraszam cię to był wielki błąd.Wrócisz do mnie..?”
„Jula przepraszam cię to był wielki błąd.Wrócisz do mnie..?”
M.Nie Jula nie gódź się na to..!
J.Ale ja go kocham..!
M.Ale uwierz mi nie gódź się ..proszę..!
J.Ale dlaczego..?
M…..Właściwie rób jak chcesz..!
No i Jula odpisała mu tak:
„Pamiętaj! To twoja ostatnia szansa..zgadzam się”
„Pamiętaj! To twoja ostatnia szansa..zgadzam się”
Pod koniec lekcji Harry wziął Julke za ręke i gdzieś
poszli..a ja poszłam do Nialla.
M.Hejka.!
N.No cześć (pocałował mnie)
M.Co tam..?
N.Nic a dlaczego pytasz..?
M.A co nie mogę..?
N.No możesz ale…coś się stało..?
M.Tak.
M.Tak.
N.No ale co..?
M.Ty wiedziałeś że Harry zerwał z Jula..?
N.T…a…k….
M.No wiesz wielkoe dzięki że mi nie powiedziałeś..!
N.No ale chciałem żeby Jula ci to powiedziała…nie gniewwaj
się../!
M.No dobra..a wiesz że Harry znowu chce z nią chodzić..?
N.Nie..naprawdę..?
M.Tak..
N.Nie..naprawdę..?
M.Tak..
N.I co ona się zgodziła..?
M.Tak..
M.Tak..
N.Dziwne że Harry drugi raz z tą samą dziewczyną..ale to
niemieszajmy się w ich sprawy..
M.No też tak uważam…(pocałowałm go w policzek)
N.Może pójdziemy gdzieś po szkole.?
M.Spoko ale gdzie..?
N.Może do kina..?
M.Spoko ale gdzie..?
N.Może do kina..?
M.Dobra..
Zadzwonił dzwonek i poszliśmy na lekcje…Jula i Harry weszli
za rączke do klasy i wgl… :/
Jula usiadła z nim nie ze mną…Ale na szczęście Niall miał
też ze mną lekcje..Niallerek usiadł kołomnie i zaczęła się lekcja.Przez reszte
lekcji również siedziałam z Niallem (jeszcze lepiej niż z Julą).
N.No to co misiu idziemy do kina..??
M.Dobra..
N.No to może po tym kinie przyjdziesz jeszcze do mnie..? Na
noc..!
M.No dora..(pocałowałam go)
Wybraliśmy jakiś film i weszliśmy do sali…no i się
zaczęło…..wszystkie dziewczyny siedzące w kinie podchodziły do nas i pytały się
Nialla czy do im swój autograf czy zrobi sobię z nimi zdjęcie..No ale jakoś te
2godziny minęły (nieraz nikt nie podchodził,było to bardzo rzadkie ale
było..).Wracając do domu:
N.Przepraszam cię kochanie …
M.Za co..?
N.No za to w kinie ,wiem że jesteś zła.
N.No za to w kinie ,wiem że jesteś zła.
M.No jestem ale przecież to nie twoja wina…
N.Napewno się nie gniewasz..?
M.Napewno..!
M.Napewno..!
Doszliśmy do domu Nialla i weszliśmy na góre.Usiedliśmy na
łóżku i zaczeliśmy odrabiać lekcje..Po godzinie ślęczenia nad lekcjami Niall
wziął komputer i weszliśmy na TT i FB… …..Na TT tysiące zdjęć Nialla i jakiś
dziewczyn z kina….na FB tak samo.Była godzina 21.30.Niall powiedział że zrobi
nam kolację i poszedł.Ja poszłam do łazienki (umyć się itp.)założyłam piżamkę:
(słodziutka)
Zeszłam na dół (do kuchni) tam siedział Niall i reszta
chłopaków z 1D (oprócz Harrego),jedli właśnie kanapki które Niall zrobił:
1D.Hej Maja..
M.Cześć..
Zaczęłam jeść (zjadłam 2 kanapki).
N.No dobra to ja idę do łazienki (wychodząc pocałował mnie w
czoło)
1D.Och….jakie to było słodkie..
M.No wiem…zazdrościcie..?
1D.Nooo..
Chłopaki zaproponowali jakiś film na wwieczór zgodziłam się
włączyliśmy jakąś komedie.Po jakiśch 15min. Niall dołączył do nas.Gdy film się
skończył była 23.00.Poszliśmy z Niallem do sypialni (bo jutro mieliśmy na 8.00
do szkoły).Połozylismy się i nawet nie wiem kiedy zasneliśmy..
Mam nadzieję że się wszystkim podobało…
Dedyki dla wszystkich którzy to czytają..Pozdrawiam..!
Słodkie spodnie w czaszki! Awww...
OdpowiedzUsuńMoge chcieć dedyk ? Jak by coś to Natu .B
OdpowiedzUsuńPamiętaj chcieć zawsze każdy może.~Wera J.
OdpowiedzUsuń