czwartek, 14 marca 2013

17.



Dziś wstaliśmy o 6.30 ponieważ mieliśmy do szkoły na 8.00.
N.Cześć kochanie..!
M.Hej…
N.Ale mi się nie chce iść do szkoły..!
M.Mi też no ale trzeba….
Pocałowałam Nialla i poszłam do łazienki się szykować.Umyłam ząbki,uczesałam włosy w warkocza na bok,zrobiłam lekki makijaż i postanowiłam założyć to:
 
(nie było tak zimno ale gorąco też nie)
Wyszłam z łazienki i wszedł do niej Niallek.Ja poszłam zrobić nam śniadanko (zrobiłam sobię 2 tosty a Niallowi 6 tostów).Gdy już zjadłam Niall wyszedł z łazienki i zaczął jeść była 7.30.Nie śpieszyliśmy się zbytnio ponieważ mieliśmy jechać samochodem Nialla (zajmie nam to jakieś 5min.).Kiedy Niall skończył jeść była7.45.Wyszliśmy z domu i pojechaliśmy do szkoły.W szkole zobaczyłam Julę pocałowałam Nialla i podeszłam do Juli.
M.No hej..
J.Cześć..
M.Co tam ..?
J.Wiesz nic ciekawego…Harry ze mną zerwał …a pozatym to nic.>!
M.Coo..? Harry z tobą zerwał..?
J.Tak..(myślałam że się zaraz rozpłaczę (Jula))
M.To jego strata..
Przytuliłam się do niej..
J.Dobra może chodźmy już na lekcje/..?
M.No dobra ale…
J….Wiem tam będzie Harry ale to nic..
M.No jak chcesz./!
Poszłyśmy na pierwszą lekcję(do sali 306),weszłyśmy do klasy i usiadłyśmy na końcu w (ostatniej ławce.) Gdy tylko rozpoczęła się lekcja przyszła do Juli jakaś kateczka od……Harrego.Pisało tam tak:
                    „Jula przepraszam cię to był wielki błąd.Wrócisz do mnie..?”
M.Nie Jula nie gódź się na to..!
J.Ale ja go kocham..!
M.Ale uwierz mi nie gódź się ..proszę..!
J.Ale dlaczego..?
M…..Właściwie rób jak chcesz..!
No i Jula odpisała mu tak:
           „Pamiętaj! To twoja ostatnia szansa..zgadzam się”
Pod koniec lekcji Harry wziął Julke za ręke i gdzieś poszli..a ja poszłam do Nialla.
M.Hejka.!
N.No cześć (pocałował mnie)
M.Co tam..?
N.Nic a dlaczego pytasz..?
M.A co nie mogę..?
N.No możesz ale…coś się stało..?
M.Tak.
N.No ale co..?
M.Ty wiedziałeś że Harry zerwał z Jula..?
N.T…a…k….
M.No wiesz wielkoe dzięki że mi nie powiedziałeś..!
N.No ale chciałem żeby Jula ci to powiedziała…nie gniewwaj się../!
M.No dobra..a wiesz że Harry znowu chce z nią chodzić..?
N.Nie..naprawdę..?
M.Tak..
N.I co ona się zgodziła..?
M.Tak..
N.Dziwne że Harry drugi raz z tą samą dziewczyną..ale to niemieszajmy się w ich sprawy..
M.No też tak uważam…(pocałowałm go w policzek)
N.Może pójdziemy gdzieś po szkole.?
M.Spoko ale gdzie..?
N.Może do kina..?
M.Dobra..
Zadzwonił dzwonek i poszliśmy na lekcje…Jula i Harry weszli za rączke do klasy i wgl… :/
Jula usiadła z nim nie ze mną…Ale na szczęście Niall miał też ze mną lekcje..Niallerek usiadł kołomnie i zaczęła się lekcja.Przez reszte lekcji również siedziałam z Niallem (jeszcze lepiej niż z Julą).
N.No to co misiu idziemy do kina..??
M.Dobra..
N.No to może po tym kinie przyjdziesz jeszcze do mnie..? Na noc..!
M.No dora..(pocałowałam go)
Wybraliśmy jakiś film i weszliśmy do sali…no i się zaczęło…..wszystkie dziewczyny siedzące w kinie podchodziły do nas i pytały się Nialla czy do im swój autograf czy zrobi sobię z nimi zdjęcie..No ale jakoś te 2godziny minęły (nieraz nikt nie podchodził,było to bardzo rzadkie ale było..).Wracając do domu:
N.Przepraszam cię kochanie …
M.Za co..?
N.No za to w kinie ,wiem że jesteś zła.
M.No jestem ale przecież to nie twoja wina…
N.Napewno się nie gniewasz..?
M.Napewno..!
Doszliśmy do domu Nialla i weszliśmy na góre.Usiedliśmy na łóżku i zaczeliśmy odrabiać lekcje..Po godzinie ślęczenia nad lekcjami Niall wziął komputer i weszliśmy na TT i FB… …..Na TT tysiące zdjęć Nialla i jakiś dziewczyn z kina….na FB tak samo.Była godzina 21.30.Niall powiedział że zrobi nam kolację i poszedł.Ja poszłam do łazienki (umyć się itp.)założyłam piżamkę:
 
(słodziutka)
Zeszłam na dół (do kuchni) tam siedział Niall i reszta chłopaków z 1D (oprócz Harrego),jedli właśnie kanapki które Niall zrobił:
1D.Hej Maja..
M.Cześć..
Zaczęłam jeść (zjadłam 2 kanapki).
N.No dobra to ja idę do łazienki (wychodząc pocałował mnie w czoło)
1D.Och….jakie to było słodkie..
M.No wiem…zazdrościcie..?
1D.Nooo..
Chłopaki zaproponowali jakiś film na wwieczór zgodziłam się włączyliśmy jakąś komedie.Po jakiśch 15min. Niall dołączył do nas.Gdy film się skończył była 23.00.Poszliśmy z Niallem do sypialni (bo jutro mieliśmy na 8.00 do szkoły).Połozylismy się i nawet nie wiem kiedy zasneliśmy..


Mam nadzieję że się wszystkim podobało…
Dedyki dla wszystkich którzy to czytają..Pozdrawiam..!

3 komentarze:

  1. Słodkie spodnie w czaszki! Awww...

    OdpowiedzUsuń
  2. Moge chcieć dedyk ? Jak by coś to Natu .B

    OdpowiedzUsuń
  3. Pamiętaj chcieć zawsze każdy może.~Wera J.

    OdpowiedzUsuń