**…weszliśmy do domu cioci…**
…Przy wejściu czekała na nas ciocia i wujek.Niall zapytał
się mnie gdzie jest ta Nataliaa.Ja sama nie wiedziałam, miałam nadzieję że jej
nie będzie.No więc weszliśmy do tego
domu i przywitałam się z ciocią i wujkiem.
R.A Natalii nie ma..?
C.Szykuje się…ale zaraz powinna zejść..!
No i tu przestałam się tak cieszyć, ale może nie będzie tak
źle.Ciocia zaprosiła nas do pokoju w którym mieliśmy zjeść.Usiadłam a Niallek
koło mnie.Ciocia i wujek gadali o czymś tam z Niallem (umieją dobrze rozmawiać
po angielski).Po paru minutach ze schodów zeszła Natali.Zmieniła się (była
jeszcze ładniejsza niż wcześniej).Widać było że Niallowi też się podoba.
(N=Natalia,NH.Niall,M=Maja)
N.Cześć wszyskim..!
M.Cześć.
NH.Cześć.
N.O mój boże to..to…Niall Horan..!-rzuciła się na Niallerka
M.Tak to on…-przyciągnęłam Nialla do siebię.
N.A co ty tu robisz..?
NH.Jestem z Mają..!
N.To wy jesteście razem..?
M.Tak.Dobra może chodźmy do pokoju../!?
No i poszliśmy, Natalia siadła obok Niallerka.Po kolacji
Niall chciał iść do toalety, ja nie wiedziałam gdzie ona jest więc Natalia
zaproponowała że pokaże Niallowi.Poszli.Nie było ich już 10min. więc
postanowiłam pójść.Zobaczyłam ja Natalia i Niall stoją przed
łazienką.Rozmawiali więc postanowiłam posłuchać.. J
N.Niall ty taki fajny chłopak a chodzisz z nią…?-podchodziła
do Nialla
NH.Tak bo ona jest cudowna..-odchodził
N.Zaczekaj..
NH.Tak..?
N.Może chcesz ze mną chodzić…?
NH.Co..?
N.No przecież słyszałeś..!
NH.Chyba cię po*********o…….Weź wolałbym chodzić ze
smietnikiem (i znowu zaunspirował mnie ten smietnik z 04..)
N.Wolisz ją odemnie..?
NH.No jasne że tak…weź odejdź..!
N.Przestań mnie karzdy chce..!
NH.Kto..? Menele…?
N.Jednak jesteś głupi..!
NH.No i dobra a ty
walnięta..!!
No i właśnie w tym momencie Natalia rzuciła się na Nialla i
zaczeła go całować.No i ja wszłam.
M.Co ty robisz debilko..?-odepchnęłam ją od Nialla
N.To on zaczał mnie
całowac..!
NH.No chyba nie…misiu wierzysz mi..?
M.Wierzę ci bo wszystko słyszałam i widziałam..!
N.Upss…
M.Upss.?? Ty jesteś jakaś nienormalna..!
N.Sama jesteś nienormalna ty bułko..!
M..Jakie teksty WOW takie
„cool”…-zaczęłam się śmiać..
NH.Dobra kotku przestań..
M.Nie zobaczę co mi jeszcz powie..
NH.Nie może już chodźmy..!
M.Nie.
N.Och..jakie sprzeczki
to takie słodkie ty pasztecie..!
M.Weź się uspokuj ty
dziwko..!
N.Haha….nie mów tak o sobie.
NH.Majka chodźmy już..!
M.Nie.
N.Widzisz Niall ona cię nie kocha a ja tak..!
NH.Ale ja ciebie nie..
N.Nie oszukuj się..
M.Jaki tekst..a ty się nie oszukuj że jesteś dziewczyną…
N.Aha
M.Wiesz co ..?
N.Co..?
M.Widzać że wolisz dziewczyny..!
N.Jesteś powalona..!
NH.No chyba ty..!
No i po tej cudownej rozmowie zeszłąm na dół gdzie siedzieli
rodzice z ciocią i wujkiem.Już nie chciało mi się tam siedzieć.
M.Przepraszam was ale strasznie boli mnie głowa więc ja i
Niall jż wrócimy do domu.
C.Ale jak chcecie to możecie zostać u nas na noc bo tak to
będziecie musieli jechać.
M.Poradzimy sobie..
C.Ale naprawdę nie ma problemu, zostańcie..!
M.Nie.-powiedziałam stanowczo
R.No dobrze a my jak potem wrócimy..?
M.Wy możecie zostać..!
N.Wiecie oni tylko tak mówiął a tak naprawdę to chcą robić
BARA-BARA…
M.Aha.Dziwna jesteś..
R.Dobrze może już jedźcie..
Pożegnałam się z ciocią i wujkiem i wsiadłam do
samochodu.Odjechalismy spojrzałam na zegarek i była 22.30.
(N=Niall,M=Maja)
M.Cieszysz się ze przyjechaliśmy..?-powiedziałam z sarkazmem
N.Nie było tak źle..
M.Co..? Nie było tak źle..
N.No tak.
M.Wiesz co to tobie się podobało jak cię całowała..?
N.Nie ale nie było tak źle..!
M.Weź…może powinieneś z nią chodzić..?
N.Przestań dlaczego od razu się denerwujesz..?
M.Dlaczego..?, no pomyśl co byś zrobił gdynyś zobaczył jak
całuje się z Harrym.>?
N.Nie wiem.Ale może bym się tak nie wkurzał..!
No i przez resztę drogi nie odzywalismy się do siebie.Po
45min. byliśmy w domu.Weszlismy i ja od razu poszłam do łazienki umyć się i
przebrać w piżamkę.Niall stanął przed drzwiami.
N.Misiu przepraszam..jesteś zła..?
M.Nie.
N.No to dobrze..ale na pewno..?
M.Tak.
Te moje długie odpowiedzi zamurowały go..Po 20min. wyszłam z
łazienki.Niall wszedł po mnie.Ja położyłam się i próbowałam zasnąć.Lecz po jakiś ok. 10min. Niall wyszedł
z łazienki.Nie odwracałam się tylko leżałam.Poczułam jego usta na mojej szyji
odwróciłam się i zaczeliśmy się całować (można się domyślic co było potem).Po
tym poszliśmy spać.
Mam nadzieję że się podobał.!
Dedyka dla Naty B…/!
Trochę nudny ale jest..!
Dziękuję . :* Natu.B
OdpowiedzUsuńSpoko..!
OdpowiedzUsuń