czwartek, 28 marca 2013

26.



Obudziłam się o 9.46.Niall już nie spał:
M. Hej Misiaku..!-pocałowałam go
N. Hejka..!
M. Jak się spało..?
N. Dobrze a tobie..?
M. Też..!
N. No to co dziś robimy..?
M. A co ty chcesz..?
N. Hyyyy… nie wiem
M. Może..
Nie zdążyłam dokończyć, ponieważ Niallerkowi zadzwonił telefon.. Gdy Niall skończył rozmawiać:
M. Kto dzwonił..?
N. Misak muszę iść bo menadżer dzwonił ..!
Niall w pośpiechu zaczął się ubierać pocałował mnie tylko na pożegnanie i poszedł. Ja wzięłam laptopa i weszłam na TT był tam taki post:
    „Dziś nasi chłopcy(chodziło o 1D) mają spotkanie z menadżerem..”
Jedyne co mnie zdziwiło to oni wiedzieli o tym szybciej niż ja. No ale coż.. wstałam z łóżka i poszłam do łazienki : umyłam ząbki, włosy rozczesałam i zostawiłam rozpuszczone tylko lekko pofalowałam je lokówką, zrobiłam lekki makijaż i postanowiłam założyć to:
 
(Było strasznie gorąco)
Nie miałam co robić więc powili zeszłam do kuchni, zrobiłam sobie kanapki i zaczęłam jeść. Gdy zjadłam była 10.14. Nudziło mi się więc zadzwoniłam do Julii:
**Rozmowa**
J. Halo.
M. No hej.!
J. Hej, co tam..?
M. Nic tu a tam.?
J. Też, nudzę się bo Harold pojechał na jakieś spotkanie..!
M. Niall też i mi też się nudzi..!
J. Może pójdziemy na miasto..?
M. Spoko..! Będę za 30min.
J. Fajnie, no to do zobaczenia..!
M. No dobra paa..!
J. Paa
**Koniec rozmowy**
Poszłam jeszcze tylko do pokoju po telefon i wyszłam z domu mojego ukochanego. Po 20min. byłam już przy domu Julii, ona już wychodziła .
J. Cześć..!-przytuliła mnie do dawno się nie widziałyśmy
M. Cześć.! Idziemy..?
J. Spoko..
No i poszłyśmy do centrum handlowego. Chodziłyśmy po wszystkich sklepach kupiłyśmy naprawdę dużo rzeczy. Po 5 godzinach chodzenia po sklepach wróciłyśmy do domu Julii. Była 15.25. Weszłyśmy do domu.
M. No to co teraz robimy..?
J. No właśnie nie wiem.
M. Może pójdziemy do kina..?
J. No, ale na jaki film..?
M. Pójdziemy to zobaczymy..!
J. Ok.
Wyszłyśmy z domu i wsiadłyśmy w autobus. Po 10min. byłyśmy na miejscu. Weszłyśmy do środka i zaczęłyśmy się rozglądać za jakimś fajnym filmem. Postanowiłyśmy pójść na „…..” (nie wiem jaki może być film więc na jakiś..). Kupiłyśmy bilety, popcorn, cole i weszłyśmy na salę. Usiadłyśmy na swoich miejscach i zaczął się film. Siedział obok mnie jakiś chłopak, w trakcie filmu złapał mnie za rękę :
M. Co ty robisz..?-zabrałam rękę
C. Przepraszam jesteś taka ładna że nie mogłem się powstrzymać..!
M. Uspokój się..!
C. Oj weź wiem że tego chce..!
M. P*********o cię gościu..?
C. Lubię takie nie dostępne..!
M. Czy ty siebie słyszysz..?
C. No chodź..!
M. Jula chodź..!
J. Ale film się jeszcze nie skończył..!
M. Chodź..!
J. No dobra już..!
Wyszłyśmy z sali kinowej :
J. Co się stało że chciałaś wyjść..?
M. Jakiś facet który siedział koło mnie złapał mnie za rękę i chciał się ze mną przespać..!
J. Serio..?
M. Nie wiesz tak sobie tylko żarty robię..!
J. No sorki ale to trochę dziwne..!
M. No wiem..! Ej film się skończył on zaraz wyjdzie chodźmy..!
J. Ja pójdę tylko do łazienki zaczekaj..!
M. No dobra ale szybko..!
Jula poszła do toalety a ja usiałam na fotelu który stał koło Sali. Wyjęłam telefon i napisałam smsa do Nialla:
 „Kiedy skończycie..?”
W tym czasie poczułam czyjś dotyk na moim ramieniu. Myślałam że to Jula ale to  był ten facet..!!
C. Cześć..!
M. Zostaw mnie..!
C. Chodź..!
Zaczął mnie ciągnąć tam gdzie nikogo nie było. Strasznie się bałam.
M. Czego ty chcesz PEDOFILU..!
C. Ciebie..!
M. Zostaw mnie..!
Ale on zaczął mnie całować i chciał mi zdjąć spodnie ale ja go walnęłam z całej siły w „krocze” i w pysk.. Zaczęłam uciekać a on mnie gonić.. Na szczęście stał przy wyjściu ochronirz podbiegłam do niego i powiedziałam:
M. Niech pan go łapie to jest pedofil on chciał mnie zgwałcić..!
O. Kto.?
M. No ten facet..! –pokazałam na pedofila
Ochroniarz zaczął go gonić i złapał. Jula dopiero teraz wyszła z łazienki i zobaczyła mnie płacząco na środu..!...

CIĄG DALSZY NASTĄPI
Młałhhahhahahahaahha



2 komentarze:

  1. Jakie złowieszcze Młałhhahhahahahaahha.~~ Sz. M.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem czy to dobrze czy to źle..!
    Ale dzięki za komentarz..!

    OdpowiedzUsuń