Podszedł do mnie i….
………..złapał mnie za biodra i
pocałował.Walnąłam go z pięści i zaczełam uciekać.Ale z niego
pedofil.Wracając zobaczyłam Nialla który właśnie szedł w stronę mojego domu.Jak
go zobaczyłam miałam ochotę się do niego przytulić,lecz się powstrzmałam.
N.Maju, dlaczego płaczesz../?
M.Nie ważne..
Wziął mnie za rękę i jeszcze raz się zapytał.
M.Ten Andy pocałował mnie ale ja nie chciałam i teraz czuję się jakbym i ja cię
zdradziła.
N.Nie martw się ja ci wierzę (otarł mi łzy z twarzy)
M.Naprawdę..?
N.Tak.
M.Jednak pomimo tego że ty mi wierzych i ufasz ja nie mam
teraz do ciebię takiego zaufanie..wybacz../!
N.Wiem..zdaję sobię z tego sprawe..Widzę że grałaś (zobaczył gitarę)
M.Tak..ale
to takie sobię brzdąkanie..
N.Może jednak nie….zaśpiewaj i zagraj mi to co wcześniej jak
mniemem grałaś..
M.Nie…
N.Dlaczego../?
M.Wstydzę się../!
N.No proszę..
Zaczęłam grać i śpiewać ..Po ok.4min.skonczyłam.Niall zrobił
wielkie oczy:
N.Wow..jak ty pięknie śpiewasz..!
M.Nie mów tak….brzydko.!
N.Naprawdę pięknie..!
Powiedziałam cos do Nialla i ……..nie wiem co się
stało.Obudziłam się w łóżku Nialla on siedział przy mnie.
N.Jak się czujesz../?
M.Ale co się stało..?
N.Nie wiem chyba zemdlałaś..!
M.Czuję się dziwnie..! Dziękuję że mi pomogłeś..!
N.Nie ma za co przecież jesteśmy…….razem! Tak./?
M…..Tak.!
N.Pamiętaj że cię kocham..!
M…Ja..ja ciebię też ale ty pamiętaj że na razie nie mam do
ciebię takiego zaufania..!
N.Dobrzę.!
Pochylił się nademna i pocałował lekko w usta.Było mi tak
dobrze…Poprosiłam Nialla aby położył się kołomnie.Na początku nie przytulałam
się do niego lecz on przyciągnął mnie do siebię i byłam do niego
przytulona…Nawet nie wiem kiedy zasnęłam…To był męczący dzień.!
Pozdrawiam wszystkich którzy to czytaja..!
Dziku sory sama wiesz za co..!
Monika H.
Oj weź już przestań. Nic się nie stało. Tylko mi się wydawało , bo sama wiesz. Super rozdział :) Czekam na next :)
OdpowiedzUsuńDzięki..No to skoro wszystko spoko na to fajnie...A ja czekam na twój następny rozdział...<3 <3 <3
OdpowiedzUsuńDobra, dobra. Kakao jest i kanapka to mogę zacząć pisać :P ~Dziku :#
OdpowiedzUsuńPamiętaj...nie zabij się.. <3 <3
OdpowiedzUsuńej ja chce dopise . moniu nie zapominaj o mnie ;(:(
OdpowiedzUsuńNatu (B)