sobota, 9 marca 2013

14 (ciąg dalszy)



Podszedł do mnie i….


………..złapał mnie za biodra i  pocałował.Walnąłam go z pięści i zaczełam uciekać.Ale z niego pedofil.Wracając zobaczyłam Nialla który właśnie szedł w stronę mojego domu.Jak go zobaczyłam miałam ochotę się do niego przytulić,lecz się powstrzmałam.
N.Maju, dlaczego płaczesz../?
M.Nie ważne..
Wziął mnie za rękę i jeszcze raz się zapytał.
M.Ten Andy pocałował mnie ale ja nie  chciałam i teraz czuję się jakbym i ja cię zdradziła.
N.Nie martw się ja ci wierzę (otarł mi łzy z twarzy)
M.Naprawdę..?
N.Tak.
M.Jednak pomimo tego że ty mi wierzych i ufasz ja nie mam teraz do ciebię takiego zaufanie..wybacz../!
N.Wiem..zdaję sobię z tego sprawe..Widzę że grałaś (zobaczył gitarę)
M.Tak..ale to takie sobię brzdąkanie..
N.Może jednak nie….zaśpiewaj i zagraj mi to co wcześniej jak mniemem grałaś..
M.Nie…
N.Dlaczego../?
M.Wstydzę się../!
N.No proszę..
Zaczęłam grać i śpiewać ..Po ok.4min.skonczyłam.Niall zrobił wielkie oczy:
N.Wow..jak ty pięknie śpiewasz..!
M.Nie mów tak….brzydko.!
N.Naprawdę pięknie..!
Powiedziałam cos do Nialla i ……..nie wiem co się stało.Obudziłam się w łóżku Nialla on siedział przy mnie.
N.Jak się czujesz../?
M.Ale co się stało..?
N.Nie wiem chyba zemdlałaś..!
M.Czuję się dziwnie..! Dziękuję że mi pomogłeś..!
N.Nie ma za co przecież jesteśmy…….razem! Tak./?
M…..Tak.!
N.Pamiętaj że cię kocham..!
M…Ja..ja ciebię też ale ty pamiętaj że na razie nie mam do ciebię takiego zaufania..!
N.Dobrzę.!
Pochylił się nademna i pocałował lekko w usta.Było mi tak dobrze…Poprosiłam Nialla aby położył się kołomnie.Na początku nie przytulałam się do niego lecz on przyciągnął mnie do siebię i byłam do niego przytulona…Nawet nie wiem kiedy zasnęłam…To był męczący dzień.!

Pozdrawiam wszystkich którzy to czytaja..!
Dziku sory sama wiesz za co..!
Monika H.

5 komentarzy:

  1. Oj weź już przestań. Nic się nie stało. Tylko mi się wydawało , bo sama wiesz. Super rozdział :) Czekam na next :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki..No to skoro wszystko spoko na to fajnie...A ja czekam na twój następny rozdział...<3 <3 <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Dobra, dobra. Kakao jest i kanapka to mogę zacząć pisać :P ~Dziku :#

    OdpowiedzUsuń
  4. Pamiętaj...nie zabij się.. <3 <3

    OdpowiedzUsuń
  5. ej ja chce dopise . moniu nie zapominaj o mnie ;(:(
    Natu (B)

    OdpowiedzUsuń